Mourinho naar scheidsrechter: “Je bent een f*cking schande!” (VIDEO)

01-06-2023 08:47

Mourinho naar scheidsrechter: “Je bent een f*cking schande!” (VIDEO)

124 minuten plus een penaltyreeks. De finale van de Europa League was er eentje van lange adem. Met Sevilla als winnaar en AS Roma als verliezer. Tot grote woede van José Mourinho.

Een wedstrijd met veel discutabele momenten. Na tussenkomst van de VAR zag Sevilla een penalty door de vingers glippen. AS Roma claimde een strafschop na vermeend handspel. José Mourinho vond ook dat Erik Lamela een tweede gele kaart verdiende te krijgen.

“We keren naar huis met een groot gevoel van onrechtvaardigheid”, gromde de Portugese trainer op de persbabbel. “Het was een intense, mannelijke, levendige wedstrijd met een scheidsrechter die wel een Spanjaard leek te zijn. Dat zo’n arbiters nog altijd finales in Europese competities mogen fluiten, is schrijnend.”

Tirade in parkeergarage

Daar bleef het niet bij. In de parking onder de Puskas Arena merkte José Mourinho de Engelse scheidsrechter Anthony Taylor en zijn assistenten op. “Je bent een f*cking schande”, vloekte de Special One. Er volgden nog enkele Italiaanse en Portugese verwensingen volgden.

Nieuwsbrief

Specials

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

FOTO’S: Mooi eerbetoon voor Lon Polleunis

Lon Polleunis speelde zich bij STVV en RWDM in de kijker, won in 1968 de...

Koita en Kums staan op 1

Koita en Kums staan op 1

Aboubakary Koita lukte een hattrick tegen Racing Genk en komt zo aan zes doelpunten. De...

STVV’er Rein Van Helden was ballenjongen bij KRC Genk

STVV’er Rein Van Helden was ballenjongen bij KRC Genk

Derbytime voor KRC Genk en STVV. De bal gaat zondag om 13u30 aan het rollen...

Fink met goed gevoel naar RC Genk-STVV

Fink met goed gevoel naar RC Genk-STVV

Zondag staat de derby tussen Racing Genk en STVV op de agenda. Bij de supporters...

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Dossier: Overzicht Transfers zomer 2023 – België Jupiler Pro League

Geen Noa Lang meer in de Belgische Jupiler Pro League. Calvin Stengs en Mike Trésor...