Mourinho toont respect voor Feyenoord

24-05-2022 19:55
-
Geschreven door Redactie
Mourinho toont respect voor Feyenoord

Cyriel Dessers kan met Feyenoord de Conference League winnen. De Rotterdammers moeten dan wel in de finale voorbij AS Roma. Gemakkelijk is anders. José Mourinho is klaar voor een tactisch steekspel.

Feyenoord eindigde als groepswinnaar in een reeks met Slavia Praag, Union Berlin en Maccabi Haïfa. In de halve finale schakelden ze Olympique Marseille uit. AS Roma won groep C met Bodo Glimt, Zorya Luhansk en CSKA Sofia. Leicester City sneuvelde in de halve finale.

“Zelfs als ik het gevoel had dat we veel beter waren dan de tegenstander, dan nog zou ik altijd zeggen dat een finale fifty-fifty is”, stelt José Mourinho tegenover ESPN. “Maar dat is niet het geval. Als je kijkt naar wat Feyenoord in dit toernooi heeft gepresteerd en hoe ze de lastige halve finale tegen Olympique Marseille hebben gespeeld… Het niveau in deze competitie werd per ronde hoger. De manier waarop zij het hebben gedaan, maakt ze een erg lastige tegenstander.”

Cyriel Dessers en zijn ploegmaten gingen meestal vol in de aanval. Meer scoren dan de tegenpartij was het uitgangspunt. “Italiaans voetbal is natuurlijk anders, maar ik denk dat Feyenoord een goed team is. Ze hebben goede spelers, zijn goed georganiseerd en hebben een goed beeld van hoe ze willen spelen. Daar heb ik veel respect voor.”

Mourinho wou niet gezegd hebben dat Feyenoord naïef voetbal zou spelen. “Iedereen houdt van mooi voetbal. Als je daarmee kunt winnen, is dat het mooiste wat er is.”

Nieuwsbrief

Specials

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

Degradatiezorgen voor STVV. Met nog vijf duels te spelen, staan de Kanaries bij de laatste...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

De titelstrijd lijkt tussen Racing Genk en Club Brugge te gaan. Toby Alderweireld hoopt dat...