Muslic: “Geluk gehad vandaag”

01-04-2024 18:17
-
Geschreven door MK
Muslic: “Geluk gehad vandaag”

Cercle Brugge en Club Brugge deelden de punten (1-1). Miron Muslic was tevreden met dat punt. De bezoekers raakten immers drie keer het doelkader. 

Via Kévin Denkey kwam Cercle Brugge op voorsprong. In de tweede helft domineerde Club Brugge. Maar pas in minuut 83 mocht blauw-zwart vieren (1-1).

“Alles is altijd verdiend na 95 minuten. Al denk ik wel dat we geluk hebben gehad vandaag, Club had veel kansen. Er waren ook goede momenten, zeker in de eerste helft. In de tweede verloren we de intensiteit, structuur en moed na de vervangingen”, stelt Miron Muslic bij Sporza.

Muslic deelde nog een compliment uit aan Club. “Ik voel geen spijt dat we 2 punten verliezen, we moeten eerlijk toegeven dat dit een punt met geluk is. Je moet de kwaliteit van de buren respecteren, ze waren sterk. Maar we mogen trots zijn dat we al drie keer niet verloren hebben tegen hun dit seizoen.”

LEES OOK: Hans Vanaken: “Zat duidelijk meer in”

 

Nieuwsbrief

Specials

LIVE Bekijk: STVV – Club Brugge

LIVE Bekijk: STVV – Club Brugge

De nummer twee op bezoek bij de nummer vier. Een verschil van twee punten. Stayen...

STVV-Club Brugge is geen Club Brugge-STVV

STVV-Club Brugge is geen Club Brugge-STVV

Om 20u45 gaat de bal aan het rollen op Stayen. Dat Club Brugge al gisteren...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

3 Rode Duivels in top 100 The Athletic

3 Rode Duivels in top 100 The Athletic

In juni vindt het WK 2026 in Canada, Mexico en de Verenigde Staten plaats. De...

Club Brugge van 2,15 naar 1,37 goals

Club Brugge van 2,15 naar 1,37 goals

Kopzorgen voor Club Brugge. De trainer, de spelers, het management, het bestuur, alles en iedereen...