Na 2 jaar gaat Obbi Oulare terug aan de slag
Er leek voor Obbi Oulare een mooie toekomst in het voetbal weggelegd. Op jonge leeftijd naar het buitenland vertrekken, is niet altijd een goed idee. Tel daar een waslijst aan blessures bovenop. Oulare viel in februari 2025 zonder club. Na twee jaar zonder een officiële wedstrijd te spelen, hoopt hij de draad terug op te kunnen pikken.
De voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht, Lille OSC, Standard en Club Brugge brak in 2014 bij Blauw-Zwart door. De rijzige spits (1m96) baarde opzien met zijn duelkracht, snelheid, fysieke kracht en doelgerichtheid. Michel Preud’homme zag in Obbi Oulare een tweede Romelu Lukaku.

Obbi Oulare wou snel meer en forceerde een transfer naar het Londense Watford. “Ik zou tegen de zestienjarige Obbi zeggen dat hij geduldig moest zijn”, merkte de aanvaller in 2023 in een interview op.
Op zijn negentiende tekende hij een lucratief contract bij promovendus Watford. Voor vijf jaar. De transfersom bedroeg ruim 8 miljoen euro. Daar hoorden hoge verwachtingen bij. Waar hij nog niet klaar voor was. Zwaar blessureleed speelde voor stoorzender. Oulare speelde er slechts twee matchen mee.
Na uitleenbeurten aan Zulte Waregem, Willem II, Antwerp FC en Standard volgden nog avonturen bij Barnsley, RWDM en Lierse Kempenzonen. Bij de Pallieters kwam hij aan 5 doelpunten in 22 wedstrijden.
Kleedkamer
Hij gaat terug aan de slag. “Na een jaar zonder club was KSK Heist de beste keuze voor mij”, stelt Obbi Oulare. “Ik miste vooral de kleedkamer, het gevoel en het voetbal zelf natuurlijk. Ik heb er alvast veel zin in.”
“Als bekende naam binnen het Belgische voetbal brengt Obbi een pak ervaring en maturiteit mee”, klinkt het bij zijn nieuwe club. “Met zijn gestalte, fysieke présence en parcours op het hoogste niveau voegt hij extra kracht en mogelijkheden toe aan onze aanval.”
LEES OOK: FC Transfervrij: Samuel Bastien, ex-Anderlecht en Standard

www.voetbalbelgie.be