Na Hasi Clement bij Anderlecht?

23-03-2025 09:13
-
Geschreven door Redactie
Na Hasi Clement bij Anderlecht?

Na Brian Riemer kreeg ook David Hubert de bons bij Anderlecht. Volgens sportief directeur Olivier Renard valt er veel meer uit de spelerskern te halen. Beter voetbal en betere resultaten. Afwachten of Besnik Hasi – dit seizoen ontslag bij KV Mechelen – dat kan verwezenlijken.

Hasi kreeg een contract tot het einde van het seizoen. Tien matchen in de play-offs plus de finale in de Beker van België tegen Club Brugge. “Anderlecht pakt het kortzichtig aan”, stelt Manuel Jous in het programma Complètement Foot. Hij ziet geen concreet toekomstplan bij RSC Anderlecht. Vandaag is het zus, morgen zo.

“Als Hasi die bekerfinale verliest, is het waarschijnlijk meteen over en uit. Maar zelfs als hij wint én goed presteert in de play-offs, dan nog zie ik het bestuur twijfelen over een langere samenwerking.”

“De kern van Paars-Wit is gewoon niet diep genoeg. Wie uit deze ploeg zou bij Club Brugge basisspeler zijn? Enkel een fitte Kasper Dolberg of Thorgan Hazard misschien – en net die kreeg David Hubert nooit op 100%”, merkte Jonathan Lange op.

“De enige echte kans op een trofee is de beker”, aldus Olivier Didillon. “In de play-offs zie ik ze gewoon niet meedoen voor de prijzen.” Hij begrijpt niet waarom Anderlecht Besnik Hasi terug in huis haalde. “Als ik mocht kiezen, had ik misschien naïef gedacht aan een profiel als Philippe Clement. Iemand met een lange termijnvisie én ervaring met topclubs.”

LEES OOK: Analist verwacht donderspeeches bij Anderlecht

Besnik Hasi was hoofdtrainer bij Anderlecht, Legia Warschau, Olympiakos Piraeus, Al-Raed, Al-Ahli en KV Mechelen. Philippe Clement zat bij Waasland-Beveren, Racing Genk, Club Brugge, AS Monaco en Rangers FC.

Nieuwsbrief

Specials

SPECIAL: Groeimogelijkheden STVV

SPECIAL: Groeimogelijkheden STVV

Union Saint-Gilloise zat jarenlang in de lagere afdelingen en draait nu al meerdere seizoenen op...

“Dom geweld lokt nog meer dom geweld uit”

“Dom geweld lokt nog meer dom geweld uit”

De eerste overwinning voor Nicky Hayen als trainer van KRC Genk. Een belangrijke driepunter voor...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Vrancken ziet geen paniekvoetbal bij STVV

Vrancken ziet geen paniekvoetbal bij STVV

STVV staat na 21 speeldagen op de tweede plaats. Dan wil je als trainer graag...

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Nog veel huiswerk bij Anderlecht

Anderlecht liet Mads Kikkenborg naar Mölde vertrekken en trok met Justin Heekeren een nieuwe keeper...