Na Tzolis ook Seys bij Arsenal?
Arsenal gooide 40 miljoen euro op tafel om Christos Tzolis weg te halen bij Club Brugge. De Griekse international nam een goede start bij de Gunners. Volgens de Franse journalist Sébastien Vidal zou Arsenal ook Joaquin Seys erbij willen halen.
De Londense club volgt de flankverdediger al langere tijd. Zijn prestaties bij Club Brugge en de Rode Duivels wekken ook belangstelling van andere clubs in de Premier League. Onder meer Aston Villa, Newcastle United en Manchester United worden aan Joaquin Seys gelinkt.
Arsenal zou nu bij Club Brugge de transfervoorwaarden hebben opgevraagd. Een eerste stap in de richting van een transfer?
Club zit niet om geld verlegen en Seys ligt tot midden 2029 onder contract. Een stevige onderhandelingspositie. Club Brugge zou liefst 35 miljoen euro voor de offensieve back vragen. Geen onoverkomelijk bedrag voor Arsenal. Zijn ze echter bereid die som te betalen voor Joaquin Seys?
De Oostendenaar heeft bij Transfermarkt een waarde van zo’n 20 miljoen euro achter zijn naam staan. Joaquin Seys ruilde in 2012 de jeugdopleiding van KV Oostende voor Club Brugge. Op zijn 21ste heeft hij al 97 matchen met de eerste ploeg in de benen. Daar horen nog zes interlands met de Rode Duivels bij.