Nederlandse club meldt zich voor Bas Dost

15-04-2022 15:58
-
Geschreven door Redactie
Nederlandse club meldt zich voor Bas Dost

Bas Dost komt nog weinig aan spelen toe bij Club Brugge en heeft een aflopend contract. De 32-jarige spits kan terug in de Eredivisie aan de slag.

FC Emmen staat op het punt terug te keren naar de eerste afdeling. Voorzitter Ronald Lubbers zet de deur open voor Bas Dost, die in 2008 bij Emmen debuteerde in het profvoetbal. Via Heracles Almelo, SC Heerenveen, VfL Wolfsburg, Sporting Portugal en Eintracht Frankfurt trok Dost in december 2020 naar Club Brugge. Daar hoorde een transfersom van 4 miljoen euro bij.

“Hij moet in het plaatje passen. Het ligt eraan hoe het nu verder gaat. Het is logisch dat er meer belangstelling voor hem is”, stelt Lubbers tegen RTV Drenthe. “Het is nog veel te prematuur om er überhaupt iets over te zeggen.” Volgens Lubbers past Dost goed bij FC Emmen. “Wij houden niet zo van die poppenkast en dat heeft Bas ook wel een beetje. Die houdt van het spelletje. Misschien kan hij wel naar een club die vijf keer groter is. We moeten het afwachten. Je kunt niet zeggen dat het onmogelijk is, maar ook niet dat het mogelijk is. Welk gevoel hij mij geeft? Dat hij ons niet afstreept, maar nogmaals: het is veel te prematuur.”

Bas Dost wordt op 31 mei 33 jaar. Hij zit dit seizoen aan 12 doelpunten in 25 competitiematchen. Zijn speelminuten (36%) zitten in dalende lijn. Alfred Schreuder geeft voorrang aan Sargis Adamyan.

LEES OOK: DOSSIER: Overzicht transfers zomer 2022 – België Jupiler Pro League

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

De laatste loodjes kunnen zwaar wegen. Op Transfer Deadline Day regende het nog in- en...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Transfer Deadline Day in België verliep hectisch. De profclubs kunnen alleen nog vrije spelers...

LIVE | Transfer Deadline Day in België

LIVE | Transfer Deadline Day in België

Transfer Deadline Day. Op donderdag 3 september klokslag 23u59 eindigde de zomermercato in de Jupiler...

STVV 40% kans? De eerste match biedt inspiratie

STVV 40% kans? De eerste match biedt inspiratie

Steven Defour schat de kwalificatiekansen van STVV op 40%. De ervaring van Omonia Nicosia in...

VIDEO Peter Voets over STVV Europees: “Schitterende momenten”

VIDEO Peter Voets over STVV Europees: “Schitterende momenten”

STVV strijdt in Nicosia voor een plaats in de groepsfase van de Europa League. Op...