Negende nieuwkomer Sporting Lokeren!
Sporting Lokeren stelde zopas de negende aanwinst van deze transferzomer voor. Nadat eerder al Tom Boere, Diego Camara en Jordi Palacios uit Spanje overkwamen, vist Lokeren opnieuw in die vijver. Iñaki Elejalde Rodriguez gaat bij de Waaslanders aan de slag.
Elejalde genoot zijn opleiding bij Real Madrid, waar hij in de jeugdreeksen tot zijn 18de het mooie weer maakte. Desondanks mocht de Madrileen beschikken bij Los Blancos.
Na een periode van 3 jaar bij Deportivo Alaves vertrok Elejalde transfervrij naar de Canarische eilanden en tekende hij bij UD Las Palmas, dat uitkomt op het tweede niveau van Spanje. Hier speelde hij twee seizoenen waarin hij de smaakmaker was van de jeugdploeg van Las Palmas 11 doelpunten in de Segunda Federacion. Zijn prestaties leverden hem zelfs een debuut bij het eerste elftal op.
Daarna was het tijd voor Elejalde om permanent bij een eerste elftal te spelen en hij zette de stap omhoog naar de Primera Federacion, het derde niveau in Spanje. In de voorbije drie jaar scoorde hij in deze competitie 13 goals, wat hem een transfer naar Sporting Lokeren opleverde. Hij moet aankomend seizoen samen met Boere en Soumaré zorgen voor de goals op Daknam. De 26-jarige aanvaller tekende een contract tot de zomer van 2027. (A.A.)
LEES OOK: Gavory terug aan de slag in België