Neymar laat penalty onbenut (VIDEO)

2,9 miljoen euro netto per week. Een tekenbonus van 90 miljoen euro. Bij Al-Hilal verwachten ze daar wat voor terug. Neymar weet de verwachtingen voorlopig niet in te lossen. Tegen Al-Shabab bracht hij opnieuw te weinig.
Vier doelpunten, geen treffer. De 31-jarige Braziliaan kreeg tegen Al-Shabab nochtans een uitgelezen kans. Neymar mocht zo’n tien minuten voor de rust aanleggen vanaf elf meter. De Zuid-Koreaanse doelman Seung-Gyu Kim koos de goede hoek.
Neymar liet eerder deze maand ook al een strafschop onbenut in het shirt van Brazilië. Al-Hilal pakte wel de drie punten. De ploeg van trainer Jorge Jesus won met 2-0 door doelpunten van Kalidou Koulibaly (uit een corner van Neymar) en Aleksandar Mitrovic.
¡LE ATAJARON EL PENAL A NEYMAR! 😱🚫 El brasileño continúa sin goles en la #SaudiPLenFOX.
🗣️ @SirJohnLaguna @emperadorsuarez pic.twitter.com/FbsBIEeAY7
— FOX Deportes (@FOXDeportes) September 29, 2023