“Niet de schuld van Karel Geraerts”

18-03-2024 20:00
-
Geschreven door Redactie
“Niet de schuld van Karel Geraerts”

Schalke 04 schotelde Karel Geraerts in oktober een contract voor. De voormalige hoofdtrainer van Union moest de populaire Rührclub hogerop loodsen in de tweede Bundesliga. Even later ging ook Marc Wilmots bij Schalke 04 aan de slag, als technisch directeur. Schalke staat nu maar net boven de degradatiezone.

Geraerts zag zijn team zeven keer winnen in achttien wedstrijden. Er hoorden nog twee puntendelingen en acht nederlagen bij. Marc Wilmots stelt de trainer niet in vraag. “We hebben te veel individuele fouten gemaakt op het veld. Dat is niet de schuld van de trainer. Weer helemaal vanaf nul beginnen, is voor ons geen thema”, zegt Wilmots tegenover Sporza. “Ik geloof in continuïteit. Dat is het beste voor de club.”

Er degraderen twee tot drie clubs. Schalke 04 telt 30 op 78. Kaiserslautern (29), Hansa Rostock (28) en Eintracht Braunschweig (27) volgen. VfL Osnabrück staat met 18 punten al met anderhalf been in de derde afdeling.

Karel Geraerts ligt tot 30 juni 2025 onder contract. Hij is een optie voor Club Brugge, dat Ronny Deila op straat zette.

LEES OOK: REACTIES fans Club Brugge na ontslag Ronny Deila

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Supporters Standard doorgestuurd op Chaussée d’Amour

Supporters Standard doorgestuurd op Chaussée d’Amour

Standard bakte er weinig van op Stayen en ging met lege handen naar huis. De...

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Sterk presteren in de Champions League, dat laat sporen na. Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi, Maxim...

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Met de regelmaat van de klok trekken spelers die in de Belgische Pro League actief...

Kielse cultspits Shankland op weg naar Schotse titel

Kielse cultspits Shankland op weg naar Schotse titel

Beerschot betaalde in 2021 zo’n 1,2 miljoen euro voor Lawrence Shankland. Toch trok de Schotse...