Nieuw begin voor Thibaut Courtois: “Bladzijde omslaan”

Rudi Garcia vult zijn eerste selectie anders in dan Domenico Tedesco. Daar hoort een terugkeer van Thibaut Courtois bij. De keeper van Real Madrid wenste ruim anderhalf jaar niet meer voor de Rode Duivels uit te komen na een dispuut met de vorige bondscoach.
Het afbollen bij de Rode Duivels, niet meer beschikbaar zijn, meerdere spelers onder vuur nemen in de media. Verwacht Rudi Garcia dat Thibaut Courtois zijn excuses aanbiedt?
“Ik heb al een gesprek met Thibaut Courtois achter de rug. Ik sprak er ook met een aantal sleutelspelers over”, aldus Rudi Garcia. “Maandag komt de selectie samen. Ik zal dan met alle spelers individueel praten, daarna met de groep. Over meerdere zaken. We gaan nog één keer over het verleden praten, daarna draaien we de bladzijde om. Alles spelers beginnen bij mij met een blanco bladzijde. We moeten vooruit kijken, niet achteruit.”
“Of ik met Koen Casteels gesproken heb na de bekendmaking dat hij stopt als Rode Duivel? Neen. Ik heb zijn standpunt vernomen, waardoor hij niet bij de selectie zit. Ik ga verder met de spelers die beschikbaar zijn.”