Nieuwe bestuurder STVV: “Stap voor stap groeien”
Na 16 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV op een knappe vierde plaats. De Kanaries hebben met Nico Eraerts een nieuw bestuurslid. Hij vertelt over de ambities bij de club.
“De voorbije jaren hebben we bewust gebouwd aan een duurzame, financieel gezonde club. Er liggen stevige fundamenten: nu kunnen we er een mooi huis op zetten. Dat betekent niet dat we het geld zomaar aan ramen en deuren gaan uitgooien, maar wél dat we stap voor stap willen groeien en klimmen in de rangschikking”, aldus Nico Eraerts tegenover het officiële clubkanaal.
“Dankzij de aanhoudende sportieve prestaties groeit het aanzien van STVV. Zowel in binnen- als buitenland. Dat moet leiden tot hogere transfersommen, die we opnieuw kunnen investeren. Die positieve spiraal willen we de komende jaren aanhouden.”
Financieel en sportief gaat het STVV voor de wind. De Kanaries staan op een knappe vierde plaats en boekten vorig seizoen 3,6 miljoen euro winst.
LEES OOK: Hogere omzet en winst voor STVV