Nieuwe blessure Thibaut Courtois: “Ik kom sterker terug”

19-03-2024 19:55
-
Geschreven door Redactie
Nieuwe blessure Thibaut Courtois: “Ik kom sterker terug”

Thibaut Courtois zou woensdag onder de lat staan in een oefenpartij. Hij liep op training echter een blessure aan de meniscus van zijn andere knie op. Na een operatie en een maandenlange revalidatie komt dat hard aan. “Courtois verliet de training in tranen”, meldt het Spaanse Marca.

Volgens Real Madrid gaat het om een scheur in de meniscus. Daar hoort geen maandenlange revalidatie bij, wel een onbeschikbaarheid van meerdere weken. Thibaut Courtois hoopte dit seizoen nog onder de lat te staan in de Champions League. Met deze nieuwe blessure lijkt zijn seizoen afgelopen.

“Bedankt voor jullie berichten. Ik ben triest vanwege deze blessure, die wel maar een kleine terugslag is op de weg om veel sterker terug te komen. Dankzij jullie steun kan ik er veel beter mee omgaan”, laat Thibaut Courtois via Instagram weten.

De 31-jarige Breeënaar kwam op 17 juni 2023 voor het laatst in actie met de Rode Duivels tegen Oostenrijk.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Thibaut Courtois (@thibautcourtois)

Nieuwsbrief

Specials

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

VIDEO Mike Verstraeten: “Mijn paars hart bloedt”

“Als je bij Anderlecht speelt, ben je enorm goed betaald. Dan moet je presteren. Als...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

VIDEO: “Hans Vanaken fantastische gast en geniale voetballer”

Zes landstitels met Club Brugge, drie keer verkozen tot Gouden Schoen, mooie avonturen in de...

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

VIDEO Erik Van Looy lust competitieformat(s) niet

Van achttien naar zestien ploegen. De invoering van play-offs. De G6 probeert er nu een...