Nieuwe transfer voor Moses Simon?

In de zomer van 2018 kreeg AA Gent vijf miljoen euro voor Moses Simon. De pijlsnelle Nigeriaan trok naar het Spaanse UD Levante. Na een tegenvallend debuutseizoen werd hij uitgeleend aan het Franse FC Nantes.
Daar kwam Moses Simon opnieuw boven water. In 26 wedstrijden in de Ligue 1 maakte hij vijf doelpunten en gaf hij vijf assists. FC Nantes gaat dan ook de aankoopoptie lichten.
Mogelijk profiteren de Kanaries optimaal van die optie. Volgens Eurosport is een -niet nader genoemde- Chinese club bereid om twaalf miljoen euro op tafel te leggen voor hem.
Het is nog maar de vraag of Simon al op zijn 24ste voor het grote geld wil gaan voetballen in China.
Le F.C Nantes aurait reçu ces dernières heures une offre Chinoise ( autour de 12M) pour Moses Simon. pic.twitter.com/EHKJOenmg9
— Manu ⭐️⭐️ (@ManuLonjon) April 23, 2020