Derde nieuwkomer KV Mechelen: Gora Diouf

30-06-2025 20:16
-
Geschreven door Redactie
Derde nieuwkomer KV Mechelen: Gora Diouf

Na Tommy St. Jago (Willem II) en Redouane Halhal (Helmond Sport) heeft ook Gora Diouf een contract ondertekend bij KV Mechelen. “Dit is een toptransfer voor onze club”, juicht sportief directeur Tom Caluwé.

De 21-jarige Senegalese verdediger komt transfervrij over van het Zwitserse FC Sion. Gora Diouf sloot een overeenkomst tot midden 2028 af. KV Mechelen zou meerdere binnen- en buitenlandse clubs hebben afgetroefd. “Dit was een buitenkans die we moesten grijpen”, aldus Tom Caluwe via het clubkanaal.

LEES OOK: DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

“Ik ben klaar om het team te helpen waar ik kan. Ik wil elke minuut die ik krijg benutten”, blikt Gora Diouf vooruit. “Hoe het komt dat mijn waarde op Transfermarkt zo steeg de afgelopen periode? Wel, het heeft even geduurd voor ik bij FC Sion echt mijn plek kon opeisen. Ik ben gemotiveerd om mijn meerwaarde te bewijzen.”

Toptransfer

Zijn marktwaarde steeg in ruim een jaar van 300.000 euro naar 4 miljoen euro. Het contract van Gora Diouf (1m85) liep echter af. Hij belandt zo op transfervrije basis bij KV Mechelen.

“Dit is een toptransfer voor onze club. Gora heeft een profiel dat heel gegeerd is in het voetbal van vandaag. We hebben dan ook veel moeite gestoken in het overtuigen van hem en zijn entourage”, dixit sportief directeur Tom Caluwé. “Ik ben ontzettend trots dat we deze unieke kans hebben kunnen grijpen. Zo zie je maar dat Geel-Rood voor jongens als Gora een interessante club kan zijn.”

LEES OOK: Nieuwe spelregels in JPL?

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

BEKIJK Bart Appeltans ontwierp nieuw shirt STVV

STVV stelde op de fandag de outfit voor het seizoen 2025/2026 voor. Interieurarchitect Bart Appeltans...

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Uittocht bij Club Brugge levert veel geld op

Ferran Jutgla vertrok voor 5 miljoen euro naar Celta de Vigo. Casper Nielsen leverde ook...