Noa Lang: “Belgische competitie beter”

26-11-2023 17:30
-
Geschreven door Redactie
Noa Lang: “Belgische competitie beter”

Van Ajax naar Club Brugge, Noa Lang speelt nu bij PSV. Hij hoopt op termijn in een van de vijf topcompetities aan de slag te kunnen.

In de PSV-podcast ‘Spelershome’ heeft Lang zich nu uitgelaten over die kritieken. “Ik ging naar België, waar ik scoorde en dribbelde aan de lopende band. En toen zei men: ‘het niveau is er laag, daarom’. Het is altijd wat. Zo zit deze wereld ook in mekaar, het is moeilijk om iemand anders iets te gunnen”, vertelt hij.

“Ik heb nieuws voor je: het is daar veel moeilijker voetballen dan hier. Het is veel fysieker, er wordt veel meer verdedigd. Hier loopt iedereen maar een beetje te aanvallen”, aldus de Oranje-international. “Ik heb het daar drie jaar lang op een constant niveau gedaan, nu kom ik het hier ook laten zien.”

LEES MEER OVER:

Club Brugge

Noa Lang

PSV

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

Top 10: nieuwe marktwaardes spelers in JPL

Top 10: nieuwe marktwaardes spelers in JPL

Club Brugge verwacht tientallen miljoenen euro’s op te halen op de transfermarkt. Bij Union of...

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Nieuwe trend in Pro League: spitsentrainers

Toen Patro Eisden in juni 2023 Luc Nilis als spitsentrainer voorstelde, halen velen hun schouders...

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Openingsdata belangrijkste transfermarkten

Op 12 juni gaan de transfermarkten in Engeland en Schotland open. De Belgische Pro League...

Wat is er van Igor Thiago?

Wat is er van Igor Thiago?

Maandenlang klonk er kritiek. Wie had Igor Thiago gescout? Er klonken fluitconcerten in het stadion....