Noa Lang speelt open kaart over vertrek bij Napoli

04-02-2026 10:59
-
Geschreven door MK
Noa Lang speelt open kaart over vertrek bij Napoli

Noa Lang (ex-Club Brugge) werd in de zomer voor 25 miljoen euro weggeplukt bij PSV door de Italiaanse topclub Napoli. Daar bleef hij met één doelpunt en twee assists ver onder de verwachtingen. De flankaanvaller doet het seizoen op huurbasis uit bij Galatasaray en speelt voor het eerst open kaart over zijn vertrek in Italië.

27 wedstrijden, één goal en twee assists. Dat was de magere balans van Noa Lang bij Napoli. Galatasaray huurt hem voor de rest van het seizoen. Daar hoort een aankoopoptie bij.

Lang ziet een schuldige voor zijn vroegtijdig vertrek in Napels, trainer Antonio Conte. “Het spreekt voor zich, denk ik. Hoe ga ik het op een normale manier zeggen… Het klikte niet met de trainer. Laten we het er daarop houden”, stelt de 26-jarige flankaanvaller tegenover ESPN. “Ik weet dat jullie in Nederland vaak denken dat het aan mij ligt, maar op een dag wordt het nog wel bekend. Voor nu heb ik heel veel respect voor de club waar ik onder contract sta. Ik heb met bijna alle mensen binnen de club een goede band. Het past niet bij mij, dit politieke gedrag.”

“Negen van de tien mensen wilde ook niet dat ik wegging. Ik lag goed in de groep, ik trainde elke dag goed en in de minuten die ik kreeg werd er slecht over mij gesproken. Maar daar was ik het totaal niet mee eens. Binnen de speelstijl heb ik het wel goed gedaan. Althans, dat vind ik.”

“Je moet eerlijk worden behandeld en dat gevoel had ik totaal niet. Eerst wilde ik vechten en dacht ik dat ik zou blijven. Maar er komt een WK aan in de zomer. Dus deze keuze was ook vooral daarop gericht.”

LEES OOK: Drukke zomermercato in de maak voor Club Brugge

LEES MEER OVER:

Napoli

Noa Lang

Serie A

Transfers

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

10 Belgische profclubs boekten winst, rode cijfers voor 18 clubs

10 Belgische profclubs boekten winst, rode cijfers voor 18 clubs

De Pro League maakte de financiële cijfers van de clubs in 2025 bekend. Club Brugge...

BEKIJK Wouter Vrancken: “Een goede targetspits kost veel, dus STVV moet het op voetballende manier doen”

BEKIJK Wouter Vrancken: “Een goede targetspits kost veel, dus STVV moet het op voetballende manier doen”

“De best voetballende ploeg”, luidde wekenlang het oordeel van meerdere analisten. Thomas Chatelle merkte na...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 2 februari staat de Transfer Deadline Day op de agenda in de Pro League....

Wat is er van Archie Brown?

Wat is er van Archie Brown?

KAA Gent plukte Archie Brown in de zomer van 2023 voor 4 miljoen euro bij...