“Nog altijd het beste stadion in België”

31-12-2025 14:07
-
Geschreven door Redactie
“Nog altijd het beste stadion in België”

De bouwplannen van RSC Anderlecht waren minder concreet dan Club Brugge, de Brusselaars zijn er echter ook al jaren mee bezig. Geen verhuis naar het Eurostadion, geen uitbreiding van het huidige stadion, geen nieuwe voetbaltempel op de voormalige Cora-site.

Voorzitter Michael Verschueren gaf in een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws aan dat Anderlecht de bouwplannen in een schuif heeft opgeborgen. Financieel gezond worden en sportief beter doen, dat geniet nu alle aandacht.

“We hébben een mooi stadion. Nog altijd het beste van België zelfs. Als je uw inkomsten uit ticketverkoop wil verhogen en de verbintenis met je fans wil vergroten, dan heb je natuurlijk meer ruimte nodig”, aldus Michael Verschueren. “Of dat dan op de huidige locatie is of elders, dat hangt van de haalbaarheid van het dossier af. Maar de prioriteit is om zo snel mogelijk opnieuw prijzen te winnen.”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

De laatste loodjes kunnen zwaar wegen. Op Transfer Deadline Day regende het nog in- en...

VIDEO Vanwesemael: “STVV met deze kern geen zorgen”

VIDEO Vanwesemael: “STVV met deze kern geen zorgen”

Robert-Jan Vanwesemael mikte raak tegen La Louvière en stapte na het laatste fluitsignaal met zijn...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische transfermarkt sloot op 3 september af. Een hectische mercato, met liefst 275 inkomende...

Efficiëntste spits in Europa speelt in België

Efficiëntste spits in Europa speelt in België

Je kon het maandag op Voetbalbelgie.be lezen: Michael Frey (Antwerp), Shunsuke Saito (Westerlo), Dennis Eckert...

KALENDER: Nations League nadert voor Rode Duivels

KALENDER: Nations League nadert voor Rode Duivels

Kwartfinalist op het WK 2026. De Rode Duivels beginnen straks aan een nieuw avontuur: de...