Nuchtere analyse van Rob Schoofs

KV Mechelen bracht goed voetbal in de uitwedstrijd tegen KAA Gent. Een doelpunt van Mrabti werd afgekeurd, Hairemans scoorde net niet. In de slotfase kreeg Malinwa nog het deksel op de neus. Play-off 2 winnen, het kan nog. Rob Schoofs en zijn ploegmaten weten echter hoe laat het is.
Hein Vanhaezebrouck had na de 1-0 zege niets dan lof voor de prestatie van KV Mechelen. Daar koopt Malinwa niets mee. Met nog drie matchen te spelen tellen ze acht punten minder dan AA Gent. “Dit is de samenvatting van ons seizoen”, stelde aanvoerder Rob Schoofs bij Eleven Sports.
“De ontgoocheling is groot. Deze wedstrijd had, net als vorige week, ook in ons voordeel kunnen uitdraaien. We hebben kansen gehad, maar die gaan niet binnen. We hebben ook een mooi doelpunt gescoord, maar dat wordt afgekeurd. En dan krijgen we op het einde een goal tegen op een stilstaande fase. Dat vat een beetje ons seizoen samen: we spelen een goed seizoen, maar net niet voldoende om mee te spelen bij de grote jongens.”
LEES OOK: Vrancken cynisch over arbitrage