Odoi doelpunt en rode kaart: “Niet het recht in eigen handen nemen”

06-02-2025 21:34
-
Geschreven door Redactie
Odoi doelpunt en rode kaart: “Niet het recht in eigen handen nemen”

Denis Odoi trapte Antwerp op voorsprong tegen Anderlecht. Het Bosuilstadion ontplofte. Een stap dichter bij een nieuwe bekerfinale. Yari Verschaeren trapte echter de gelijkmaker binnen. Even later gooide Theo Leoni vanuit de dug-out een tweede bal het speelveld in. Odoi gooide de andere bal naar Leoni. Met een tweede gele kaart als pijnlijk gevolg.

“Die eerste gele kaart voor Odoi was ongelukkig”, stelde Marc Degryse bij VTM2. “Daar begint het probleem. Maar die reactie van Odoi was onverstandig. Op je 35ste moet je een match ook kunnen uitspelen als je al geel hebt. Dit verandert de match helemaal. Ze hadden alles onder controle.”

“Het is niet de eerste keer dat hem dit overkomt. Met zijn ervaring zou hem dat niet overkomen. Hij scoorde en was op weg een held te worden. Je moet de scheidsrechter zijn werk laten doen en niet zelf het recht in handen nemen.”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

VIDEO: “Geef Rudi Garcia een kans”

VIDEO: “Geef Rudi Garcia een kans”

Tientallen namen passeerden de revue, toen het over de opvolging van Domenico Tedesco ging. Sergio...

Play-downs: Cercle Brugge 73,86%, STVV 74,93%

Play-downs: Cercle Brugge 73,86%, STVV 74,93%

Hoogspanning in de Jupiler Pro League zondag. De zes ploegen voor Play-off 1 zijn bekend....

De promotiestrijd in de Challenger Pro League

De promotiestrijd in de Challenger Pro League

Hoogspanning in tweede klasse. Met nog vijf speeldagen af te werken nam RWDM de leidersplaats...

Nog geen 2 Belgische clubs in Champions League

Nog geen 2 Belgische clubs in Champions League

Twee Belgische clubs in de League Phase van de Champions League, dat is nog niet...