OFFICIEEL: Alexander Blessin (ex-KV Oostende) ontslagen

Het hing al langer in de lucht en is nu ook officieel: Alexander Blessin is niet langer T1 bij het Italiaanse Genoa FC. De club maakte het nieuws bekend via de officiƫle kanalen.
Alexander Blessin was jarenlang actief als trainer bij de jeugd van het Duitse RB Leipzig. In de zomer van 2020 streek hij neer bij KV Oostende. Zijn eerste ervaring als T1. Bij KVO deed hij het uitstekend. Na anderhalf jaar ging hij begin dit jaar zijn kans bij het Italiaanse Genoa FC in de Serie A.
Hij kon degradatie naar de Serie B niet vermijden. Promotie was dit seizoen het hoofddoel. Maar de resultaten vielen tegen. In de laatste vijf wedstrijden leed de titelkandidaat puntenverlies. Leider Frosinone telt na vijftien speeldagen negen punten meer dan Genoa.
š COMUNICATO STAMPA š https://t.co/PvvgiolxsB pic.twitter.com/kLUDegNSEW
ā Genoa CFC (@GenoaCFC) December 6, 2022