OFFICIEEL: Carl Hoefkens ontslagen bij NAC Breda
Geen Carl Hoefkens meer bij NAC Breda. Na een teleurstellende competitiestart (7 op 15) werd onze landgenoot de laan uitgestuurd bij de Nederlandse tweedeklasser.
Carl Hoefkens in de zomer van 2024 aan zijn avontuur bij NAC Breda. Hij loodste de club naar het behoud in zijn debuutseizoen. Vorig seizoen werd het een 17de plaats in de Eredivisie en volgde degradatie naar de Keuken Kampioen Divisie.
In de tweede klasse schoot NAC met amper 7 op 15 uit de startblokken. De 47-jarige Hoefkens bekoopt die resultaten met een ontslag. “Er is deze zomer uitgebreid geëvalueerd met Hoefkens. Helaas zijn enkele verbeterpunten uit deze evaluatie niet gerealiseerd, waardoor NAC zich genoodzaakt voelt deze stap nu te nemen”, klinkt het in een persbericht van de club.
“Tot aan de presentatie van een nieuwe trainer nemen assistent-trainers Serdal Güvenç en Michael Dingsdag gezamenlijk de honneurs waar.”
Hoefkens stond in totaal 75 wedstrijden aan het roer bij NAC. Hij begon zijn trainerscarrière bij Club Brugge. Nadien volgde nog een avontuur bij Standard.
NAC en Hoefkens uit elkaar
NAC heeft vandaag het dienstverband met trainer Carl Hoefkens per direct beëindigd.
Lees meer op onze website: https://t.co/BFjkx2W3aX#NACpraat
— NAC Breda 💛🖤 (@NACnl) September 7, 2026
LEES OOK: Ivan Leko: “Beste niveau nog niet gehaald”