OFFICIEEL: Denis Odoi zit bij Antwerp

Geen Denis Odoi meer bij Club Brugge. De 36-jarige Ghanese international tekende een contract voor twee seizoenen bij Antwerp FC. “Een polyvalente speler die met zijn ervaring van groot belang kan zijn in de jonge kleedkamer”, klink het bij de Great Old. Odoi zakt transfervrij naar het Bosuilstadion af.
De Leuvenaar speelde bij OHL, STVV, RSC Anderlecht, Sporting Lokeren, Fulham en Club Brugge. Denis Odoi krijgt bij Antwerp Jonas De Roeck als trainer. Hij is na Tjaronn Chery (Maccabi Haifa), Ayrton Costa (CA Independiente) en Rosen Bozhinov (CSKA 1948) de vierde nieuwkomer voor het seizoen 2024/2025.
Club Brugge gaf aan dat Odoi gevoelig moest inleveren. Antwerp pakte met een aantrekkelijker bod voor twee jaar uit.
Welkom op de Bosuil, Denis Odoi! 👋🔴⚪
De Ghanese international komt transfervrij over van Club Brugge en heeft een contract getekend voor twee seizoenen. Odoi (36) is een polyvalente speler die met zijn ervaring van groot belang kan zijn in de jonge kleedkamer van RAFC. ✍️🇬🇭… pic.twitter.com/kDen32Ylxh
— Royal Antwerp FC (@official_rafc) June 26, 2024