OFFICIEEL Karel Geraerts trainer in Ligue 2: “Onder de indruk”

Karel Geraerts kwam in beeld bij enkele Belgische eersteklassers, de voormalige trainer van Union SG en Schalke 04 zette een handtekening bij Stade Reims. Geraerts moet die club terug naar de Ligue 1 trachten te leiden.
Hij neemt Timmy Smolders en Samba Diawara mee in dat nieuwe avontuur. “Ik ben erg blij dat Samba, die ik al kende uit zijn verleden in België, me daarbij zal helpen. Hij kent de club veel beter dan ik, en dat is heel belangrijk voor mij”, geeft Karel Geraerts mee via het clubkanaal.
De voormalige Rode Duivel moet bij Stade Reims aan een nieuwe ploeg bouwen. “Ik vind het leuk om een groep te vormen en samen dingen te beleven. Ik vecht niet alleen, maar met een team om me heen. Ja, we gaan hard werken, maar we gaan ook plezier hebben.”
“Toen ik Reims zag spelen, was ik erg onder de indruk van de sfeer. De fans hadden een zwaar seizoen achter de rug, maar ze bleven komen om hun team te steunen.”
🗣️ “Tout le monde connait l’ambition du Club : remonter le plus rapidement possible en Ligue 1.”
✍️ Le Stade de Reims est heureux d’annoncer l’arrivée de son nouvel entraîneur, 𝗞𝗮𝗿𝗲𝗹 𝗚𝗲𝗿𝗮𝗲𝗿𝘁𝘀 ! 🇧🇪
— Stade de Reims (@StadeDeReims) June 18, 2025