OFFICIEEL: Mons shopt bij Lokeren-Temse

19-06-2025 15:37
-
Geschreven door MK
OFFICIEEL: Mons shopt bij Lokeren-Temse

Het ambitieuze RAEC Mons mikt op promotie naar de Challenger Pro League. Emilio Ferrera is de trainer bij de club uit Bergen. Met Cederick Van Daele hebben ze een nieuwe versterking beet.

Cederick Van Daele was afgelopen seizoen aan de slag bij fusieclub KSC Lokeren-Temse. De 24-jarige wingback kwam 26 keer in actie voor de Waaslanders. Daarin maakte hij twee doelpunten.

Van Daele genoot zijn jeugdopleiding bij KAA Gent en kwam ook drie keer in actie voor de hoofdmacht. Nadien volgden nog avonturen bij KV Oostende en dus Lokeren-Temse.

“Cederick is een betrouwbare speler, opgeleid in een veeleisende omgeving. Hij heeft nog steeds een groot groeipotentieel en past perfect in ons ambitieuze project”, stelt algemeen directeur Bernard Courcelles via de social media van de club. “Bovendien is hij ook interessant op stilstaande fases, een gebied waar we vorig seizoen niet efficiënt genoeg waren.”

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League. Deze zomer zal...

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

BEKIJK: 14.000 fans op fandag Club Brugge

Geen Ardon Jashari op de fandag van Club Brugge. Wel een massa blauwzwarte fans. Een...

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Dieumerci Mbokani hakt de knoop door

Na een passage bij FC Noah Erewan liet Dieumerci Mbokani de deur op een kier....

Wat is er van Kévin Denkey?

Wat is er van Kévin Denkey?

Cercle Brugge wist Kévin Denkey in januari 2021 transfervrij over te nemen van Nîmes Olympique....

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Toch een uittocht bij KRC Genk?

Sportief directeur Dimitri de Condé maakte zich sterk dat Racing Genk de groep goed samen...