OFFICIEEL: RWDM verkoopt Biron aan Duitse club
Biron streek in 2022 neer bij RWDM, dat hij met 16 competitiegoals aan promotie naar eerste klasse hielp. Daar scoorde hij, ondanks blessureleed, 7 keer. Biron bereidde het seizoen 2024/25 ook voor met RWDM, maar in augustus werd hij uitgeleend aan OH Leuven.
De uitleenbeurt aan de Leuvenaars liep op een sisser uit, waarna RWDM hem in januari van dit jaar terughaalde. Vanop de flank – Piotr Parzyszek speelde vorig seizoen in de punt – maakte hij toch nog zes goals. Nu zwaait Biron de Belgische competitie definitief uit voor een avontuur in de 2. Bundesliga.
Over het transferbedrag van 800.000 euro hebben we (nog) geen bevestiging, maar allicht maakt RWDM Brussels verlies op Biron, die volgens Transfermarkt destijds voor 2,5 miljoen euro werd overgenomen van AS Nancy. Feit is wel dat Biron een van de sleutelspelers is geweest van het in 2015 heropgerichte RWDM.