OFFICIEEL: Thomas Buffel aan de slag bij KRC Genk

Thomas Buffel is de nieuwe trainer van Jong Genk. De beloften van KRC Genk komen uit in de Challenger Pro League. Buffel volgt Jelle Coen op.
KRC Genk kondigde het nieuws aan via de officiële kanalen. Met 388 wedstrijden is Thomas Buffel nog steeds recordhouder bij Genk.
De 43-jarige Buffel was sinds maart 2020 aan de slag als assistent-trainer bij de Jonge Duivels. Daar neemt hij nu afscheid om aan zijn avontuur bij Jong Genk te beginnen.
“Toen KRC Genk mij het aanbod deed om de coaching van Jong Genk over te nemen, heb ik geen seconde getwijfeld”, stelt Buffel op de clubwebstek. “Als speler heb ik prachtige momenten beleefd op deze club. Bij de Belgische voetbalbond heb ik vervolgens heel wat ervaring opgedaan in de begeleiding van jonge talenten. Daarvoor wil iedereen bij de voetbalbond bedanken. Bij Jong Genk wil ik verdergaan in die ingeslagen weg. De Genkse jeugdopleiding bulkt van de jonge talenten. Die wil ik verder klaarstomen in de Challenger Pro League zodat ze vervolgens de stap richting de eerste ploeg kunnen zetten.”
Welkom thuis, Thomas 💙
Thomas Buffel wordt volgend seizoen de nieuwe coach van Jong Genk. Met 388 caps topt Buffel als oud-speler nog steeds het lijstje met de meeste wedstrijden ooit voor KRC Genk🙌
🔗 Meer info:https://t.co/ZNnm9041z7 #mijnploeg #krcgenk #jonggenk pic.twitter.com/byqK5MkzLE
— KRC Genk (@KRCGenkofficial) June 18, 2024
LEES OOK: Derde nieuwkomer KRC Genk