OFFICIEEL: Tweede zomeraanwinst voor RSC Anderlecht

26-05-2021 11:07
-
Geschreven door MK
OFFICIEEL: Tweede zomeraanwinst voor RSC Anderlecht

Het hing al langer in de lucht en is nu ook officieel. Colin Coosemans ruilt AA Gent voor RSC Anderlecht. Hij wordt na Hendrik Van Crombrugge en Bart Verbruggen derde doelman in het Lotto Park.

Na Lior Refaelov is Colin Coosemans de tweede transfervrije zomeraanwinst. De 28-jarige ex-doelman van Club Brugge, KV Mechelen en Waasland-Beveren tekende een tweejarig contract met optie op nog een jaar bij paars-wit.

“Ik ben heel trots dat ik voor Anderlecht mag spelen en kijk er naar uit om de groep te ontmoeten. Mezelf elke dag meten met de andere doelmannen wordt een mooie uitdaging. Uit alles wat ik heb gezien en gehoord, merk ik dat er een nieuwe wind en nieuwe ambitie door de club waaien. Ik kijk er ook erg naar uit om samen te werken met Vincent Kompany, Jelle Ten Rouwelaar en de rest van de staf”, aldus Coosemans via het officiële clubkanaal.

LEES OOK: RSC Anderlecht licht een optie, twee huurlingen vielen door de mand

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

VIDEO: “Geef Rudi Garcia een kans”

VIDEO: “Geef Rudi Garcia een kans”

Tientallen namen passeerden de revue, toen het over de opvolging van Domenico Tedesco ging. Sergio...

Play-downs: Cercle Brugge 73,86%, STVV 74,93%

Play-downs: Cercle Brugge 73,86%, STVV 74,93%

Hoogspanning in de Jupiler Pro League zondag. De zes ploegen voor Play-off 1 zijn bekend....

De promotiestrijd in de Challenger Pro League

De promotiestrijd in de Challenger Pro League

Hoogspanning in tweede klasse. Met nog vijf speeldagen af te werken nam RWDM de leidersplaats...

Nog geen 2 Belgische clubs in Champions League

Nog geen 2 Belgische clubs in Champions League

Twee Belgische clubs in de League Phase van de Champions League, dat is nog niet...