OFFICIEEL: Verdediger verlaat Antwerp FC

Geen Laurit Krasniqi meer bij Antwerp FC. De 23-jarige wingback ontbond zijn contract op de Bosuil in onderling overleg en gaat aan de slag in Litouwen.
Laurit Krasiniqi is een 23-jarige verdediger die in Kosovo werd geboren. Hij doorliep bij Antwerp FC alle jeugdreeksen en debuteerde in 2022 voor de hoofdmacht. Op bezoek bij FC Drita in de voorrondes van de Conference League, maakte hij een belangrijk doelpunt.
Verder dan 5 wedstrijden bij RAFC kwam hij echter niet. In de zomer van 2023 werd hij voor een seizoen uitgeleend aan Roda JC. Dit seizoen was Krasniqi actief bij Young Reds, de beloften van Antwerp, in eerste nationale.
Krasniqi en Antwerp FC gingen uit elkaar in onderling overleg. Lang moest de Kosovaar niet zoeken naar een nieuwe werkgever. Hij gaat aan de slag bij FK Panevezys in Litouwen.
Laurit Krasniqi (23) heeft, in overleg met RAFC, zijn contract bij de club ontbonden. De in Kosovo geboren verdediger doorliep op de Bosuil alle jeugdreeksen en maakte in de zomer van 2022 zijn debuut in het eerste elftal.
Uit bij FC Drita zorgde hij toen voor een belangrijk… pic.twitter.com/iBMaJIMHfg
— Royal Antwerp FC (@official_rafc) January 5, 2025
LEES OOK: Ondrejka kan ook naar Engeland