OFFICIEEL: Westerlo passeert langs de kassa met Madsen

23-08-2024 17:19
-
Geschreven door CR
OFFICIEEL: Westerlo passeert langs de kassa met Madsen

KVC Westerlo heeft het vertrek van Nicolas Madsen meegedeeld. De Deense middenvelder tekende zoals verwacht bij de Engelse tweedeklasser QPR.

“Nicolas Madsen trekt de deur van ’t Kuipje achter zich dicht. De Deense elfmeterkoning ruilt KVC Westerlo in voor Queens Park Rangers in de Engelse Championship. In 76 wedstrijden in het geel en blauw, vond de altijd-koelbloedige Deen 17 keer de weg naar het doel. De laatste keer daarvan was nog op de tweede speeldag van dit seizoen, waar Madsen uitpakte met z’n handelsmerk, door fraai een strafschop om te zetten op het veld van KV Mechelen. Daarnaast was hij ook nog eens goed voor 5 assists”, laat de club weten.

“Die vaardigheden zal hij voortaan dus gaan vertonen in Londen bij Queens Park Rangers. Bij die Engelse club zal Madsen met onder meer doelman Paul Nardi en aanvaller Michael Frey nog twee oude bekenden tegen het lijf lopen vanuit de Belgische eerste klasse.”

Hij brengt ongeveer 3,7 miljoen euro op.

Nieuwsbrief

Specials

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

VIDEO Mignolet, Hayen en Delorge duimen voor STVV

Degradatiezorgen voor STVV. Met nog vijf duels te spelen, staan de Kanaries bij de laatste...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Belgische wintermercato sloot op 3 februari af, net als in Duitsland, Frankrijk, Italië, Spanje...

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2024/2025 België JPL

De Belgische wintermercato liep van 7 januari tot en met 3 februari. De clubs kunnen...

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

VIDEO Toby Alderweireld: “Alles kan in Play-off 1”

De titelstrijd lijkt tussen Racing Genk en Club Brugge te gaan. Toby Alderweireld hoopt dat...

IN BEELD: Het nieuwe Camp Nou van FC Barcelona

IN BEELD: Het nieuwe Camp Nou van FC Barcelona

FC Barcelona hoopte dit seizoen het Estadi Olimpic Lluis Companys terug te kunnen ruilen voor...