OFFICIEEL: Wout Faes in Premier League aan de slag

01-09-2022 13:15
-
Geschreven door MK
OFFICIEEL: Wout Faes in Premier League aan de slag

Het hing al langer in de lucht en is nu ook officieel: Wout Faes gaat aan de slag in de Premier League. De 24-jarige Rode Duivel tekende een vijfjarig contract bij Leicester City.

‘The Foxes’ kondigden de komst van Wout Faes aan via de officiële kanalen. De 24-jarige centrale verdediger genoot zijn jeugdopleiding bij RSC Anderlecht. Een doorbraak bij paars-wit bleef echter uit. Na uitleenbeurten aan Heerenveen en Excelsior plukte KV Oostende hem in de zomer van 2018 weg in het Lotto Park voor amper 300 000 euro.

Bij KV Oostende groeide hij in geen tijd uit tot een sterkhouder achterin. Het leverde hem in de winter van 2020 een transfer op naar de Ligue 1 waar hij bij Stade Reims tekende. Nu volgt er dus opnieuw een stap hogerop. Faes tekende een vijfjarig contract bij Leicester City. Na Youri Tielemans, Timothy Castagne en Dennis Praet is hij de vierde Rode Duivel bij ‘The Foxes’.

LEES MEER OVER:

Transfers

Wout Faes

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2025/2026 België JPL

Op 25 juli begint het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League, met 26 mei...

Top 10 speelminuten in JPL

Top 10 speelminuten in JPL

De reguliere competitie ligt achter de rug. Goed voor 2.700 speelminuten. Slechts drie doelmannen en...

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

OPINIE: Uitleg over Al-Dakhil vs. Smets klopt niet

Domenico Tedesco maakte zich vaak niet populair met zijn selectiepolitiek en tactische keuzes. Pakt zijn...

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

Verdeling Europese tickets in Play-off 1

De kaarten zijn nog niet geschud. Het verleden leert dat er nog veel kan gebeuren...

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Kalender Play-off 1: KRC Genk-KAA Gent, Club Brugge-Anderlecht

Racing Genk komt als ‘numero uno’ aan de start van Play-off 1, ook gekend als...