Okazaki wil snel scoren voor STVV

Shinji Okazaki maakte een goede indruk in zijn debuutmatch tegen STVV. De 36-jarige Japanse spits stroopte te mouwen op en droeg zijn steentje bij aan de eerste zege. Scoren hoorde er niet bij. Alleen Toni Leistner mikte raak in Oostende.
“Ik ben blij om hier te zijn en te starten met een overwinning”, merkte Shinji Okazaki op. “De club en coach geloven in me, dus de omgeving voelt aan als een familie.”
De Japanse recordinternational won in 2016 met Leicester City de landstitel in Engeland. Vorig seizoen speelde Okazaki bij de Spaanse tweedeklasser Cartagena.
“Ik speelde niet slecht, maar ook niet goed. Zelfs al wilde ik mijn deel van het werk doen, naar het einde was ik toch erg moe. Dat moet beter. De volgende wedstrijd wil ik niet enkel vechten, maar ook scoren.” STVV speelt dan thuis tegen KV Mechelen.
LEES OOK: Vanderhaeghe boos na Oostende-STVV