Onana eerlijk: “We waren te passief”
De Rode Duivels gaven niet thuis in de eerste helft. De defensie stond niet op punt, het middenveld verzoop, de aanvallers stonden op een eiland. “Tevreden zijn na een nederlaag, dat is moeilijk”, zuchtte Amadou Onana na afloop.
De tweede helft mocht wel gezien worden. De Rode Duivels toonden toen wel lef en kwamen tot enkele kansen. Italië won echter verdiend met 0-1. Een nieuwe teleurstelling voor de Belgische nationale ploeg.
“Er zijn zaken waarop we kunnen bouwen, zeker uit de tweede helft. Er waren mogelijkheden”, merkte Amadou Onana bij Sporza op. “We moeten deze match goed analyseren.”
“Dat we twee gezichten toonden? Tactisch was Italië zeer goed gewapend, na rust hebben we dat bijgesteld qua posities en was het beter. Of we ook te passief waren? Ja en er miste ook wat agressiviteit. We hadden moeten beginnen zoals in tweede helft.”