Ongepast van Hein Vanhaezebrouck?

Michel Louwagie gaf in een interview aan dat AA Gent het zo slecht niet deed. Zowel sportief als financieel. Hij merkte eveneens op dat er met de regelmaat van de klok testers uit alle windstreken neerstreken. Enkele dagen later haalde Hein Vanhaezebrouck uit. Er zou onvoldoende visie en vooruitgang zijn bij AA Gent en de club zou te afhankelijk zijn van makelaars.
AA Gent moest in de wintermercato weer een speler te gelde maken. Uit financiële noodzaak. Play-off 1 halen wordt moeilijk met de huidige spelerskern. Na de 2-3 nederlaag tegen Racing Genk nam Hein Vanhaezebrouck geen blad voor de mond. Het transferbeleid, de jeugdopleiding, de werking, het zit allemaal niet goed volgens de 58-jarige trainer.
“Ook al vindt hij dat en is het misschien waar, het leek me niet het juiste moment om dat in het openbaar, voor de pers, te zeggen. Als werknemer dan”, stelde Tom Boudeweel bij Radio 1. “Benieuwd naar de reactie van de club nu, de beleidsmensen, Michel Louwagie. Tussen hem en Vanhaezebrouck is de relatie toch al niet super…”
“Ik ben benieuwd wat het plan van Vanhaezebrouck is achter deze stevige uithaal. Het lijkt erop dat hij gefrustreerd is, omdat Gent geen stappen meer vooruit zet als club.”
LEES OOK: Depoitre reageert op kritiek Louwagie