Nog een ontslag in de maak bij Anderlecht
Geen sportief directeur, geen hoofdtrainer. Twee assistent-trainers weg. Daar stopt het niet. Er hangt een nieuw ontslag in de lucht! Tim Bourguet is de laatste pion uit het tijdperk van Wouter Vandenhaute.
De laatste dagen zijn geteld voor de CEO Sports. De huidige bewindsvoerders willen volledig breken met het recente verleden. Na de terugkeer van Michael Verschueren hoopt Anderlecht ook Jean Kindermans terug te kunnen halen. Op termijn moet Romelu Lukaku mee de lijnen uitzetten.
Tim Bourguet stond aan het hoofd van marketingcel. In september 2024 mocht hij de Deen Mikkel Hemmersam opvolgen als hoofd van de jeugdopleiding. Wat later kreeg hij de functie van CEO Sports toebedeeld. Hij kwam boven sportief directeur Olivier Renard, die pas ontslagen is, te staan.
LEES OOK: Waalse analisten sparen Marc Coucke niet: “Geen voorzitter, wel een influencer”