Ontslag Edward Still na 2 op 24

KV Kortrijk dacht in andere handen te komen en schoot laat in actie in de zomermercato. Met beperkte middelen werd een selectie samengesteld. De 2 op 24 is in die zin geen verrassing. Als de resultaten niet goed zijn, valt het doek voor de trainer. Edward Still ontsnapt niet aan die voetbalwet.
Edward Still kreeg niet als enige een ontslagbrief. Assistent-trainer Mario Kohnen en video-analist Thomas Lambert liggen ook buiten bij KV Kortrijk. Voorlopig neemt Joseph Akpala het roer over. De clubleiding hoopt snel een nieuwe trainer voor te kunnen stellen.
Na de nederlaag tegen Sporting Charleroi stelde Edward Still het volgende: “De cijfers liegen niet, maar ik wil hard werken om de situatie om te draaien. We verdienden niet om te verliezen, maar ook niet om te winnen. Een gelijkspel was logischer. Iedereen heeft te weinig gebracht vandaag. Vrezen voor mijn job? Daar ben ik niet mee bezig, enkel met harder werken om de situatie om te draaien.”
𝗞𝗩𝗞 & 𝗘𝗱𝘄𝗮𝗿𝗱 𝗦𝘁𝗶𝗹𝗹 𝘂𝗶𝘁 𝗲𝗹𝗸𝗮𝗮𝗿
Na de tegenvallende resultaten bij de start van de competitie heeft KV Kortrijk vandaag de samenwerking met hoofdcoach Edward Still stopgezet.
📝https://t.co/JX6higS6PN pic.twitter.com/ldJKGdhjAp
— KV Kortrijk (@kvkofficieel) September 25, 2023
Elke dag vers nieuws? Nieuwsbrief
Specials

Dossier: Transfers wintermercato 2023/24 België Jupiler Pro League
Op 5 januari 2024 begint de wintermercato in België. Op 1 februari volgt de Transfer...

Opvallende cijfers voor Balikwisha
Michel-Ange Balikwisha lukte de enige treffer in de clash tussen Antwerp en OHL. Zijn vijfde...

SPECIAL: Vier trainers in Jupiler Pro League ontslagen
Geen Jonas De Roeck meer bij KVC Westerlo. Zo komt de teller van het aantal...

Anderlecht ruim 6 miljoen euro verlies
Halfweg de reguliere competitie staat Anderlecht op de tweede plaats. Er is echter nog een...