Openda legt de lat hoog

Domenico Tedesco liet Loïs Openda invallen tegen Zweden en Duitsland. De 23-jarige Rode Duivel blijft niet bij de pakken zitten. Tegen Stade Rennes lukte Opende de enige treffer. In de laatste drie matchen in de Ligue 1 lukte hij zes doelpunten.
Loïs Openda zit aan vijftien doelpunten en twee assists. “Ik heb tot dusver nooit verteld hoeveel doelpunten ik dit seizoen wou maken, maar nu kan ik zeggen dat ik de lat op vijftien goals gelegd had”, vertelde hij aan Canal+. “Ik ben fier dat ik dat aantal bereikt heb. Het is nu aan mij om hoger te mikken.”
De voormalige aanvaller van Club Brugge en Vitesse is niet alleen met zijn persoonlijke score bezig. “Er resten ons nog negen matchen om voluit te gaan. We tonen de laatste weken onze kwaliteiten, maar ook dat we ambitie mogen hebben voor het einde van het seizoen. We mikken zo hoog mogelijk.”
Racing Lens en Olympique Marseille zijn tot op zes punten van PSG genaderd. De ‘sang et or’ hebben nog geen landstitel op hun erelijst staan.
Openda staat nu op de zevende plaats in de ranglijst van de beste doelschutters in Frankrijk. Hij heeft Neymar en Lionel Messi te pakken. De nummer één Kylian Mbappé mikte vier keer meer raak, net als Jonathan David die van AA Gent naar Lille OSC trok.
LEES OOK: Openda bezorgt Club Brugge rode wangen