Openda ploegmaat van Hazard?
Loïs Openda heeft een teleurstellend seizoen achter de rug bij Juventus FC. ‘De Oude Dame’ huurde hem met verplichte aankoopoptie van RB Leipzig. Komt er een nieuwe transfer aan voor de 26-jarige aanvaller?
Loïs Openda maakte twee doelpunten in 34 wedstrijden voor Juventus FC. Slechts zes keer stond hij aan de aftrap in de Serie A. Komt er na één seizoen in Turijn al een nieuwe transfer aan?
Volgens Footmercato staat hij in de belangstelling van RC Lens. In de zomer van 2022 plukte de Franse club hem voor ruim 15 miljoen euro weg bij Club Brugge. Met 21 doelpunten in 42 wedstrijden versierde hij een transfer naar RB Leipzig.
Keert hij nu terug naar Lens? Daar kan de 33-voudige Rode Duivel ploegmaat van Thorgan Hazard worden.
🚨🔴🟡 #RCLens
❗️ Lens tente de rapatrier Loïs Openda
🗣️ Jean-Louis Leca pousse fort auprès de l’attaquant 🇧🇪et le combo argument Ligue des Champions-retour au bercail pèse lourd
💰 L’obstacle majeur : son énorme salaire. La Juve devra en prendre une bonne partie en charge
— Sébastien Denis (@sebnonda) July 13, 2026
LEES OOK: OFFICIEEL: Hazard naar de Ligue 1