Openda voorgesteld bij Juventus: “Nog completer worden”

11-09-2025 17:55
-
Geschreven door MK
Openda voorgesteld bij Juventus: “Nog completer worden”

Loïs Openda ruilde RB Leipzig voor Juventus. De Oude Dame huurt de Rode Duivel met een verplichte aankoopoptie. Onze landgenoot werd officieel voorgesteld in Turijn.

Openda kan dit weekend debuteren voor ‘Juve’ in de topwedstrijd tegen Inter. “Ik ben er klaar voor”, aldus de Rode Duivel op de persbabbel.

Waarom koos Openda voor Juventus? “Veel topspelers zijn mij hier voorgegaan – Zlatan Ibrahimovic om er maar eentje te noemen – en zij zijn voor mij een inspiratiebron. Ik wil als aanvaller nog completer worden, maar ik ben zeker dat ik hier nog progressie kan maken.”

“Ik weet dat de Serie A niet gemakkelijk is en ik hoop mijn steentje te kunnen bijdragen. Ik ben flexibel en sta volledig ter beschikking van de coach en het team. Ik besef dat het moeilijk zal worden om de Italiaanse verdedigingen te verslaan, maar ben klaar om te laten zien dat ik ook hier kan presteren.”

LEES OOK: Tielemans straks in La Liga actief?

 

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

Ivan Leko is geen wonderdokter

Ivan Leko is geen wonderdokter

“Wij menen dat we een kern hebben om eerste te worden”, stelde CEO Bob Madou...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Speeldag 2 ligt achter de rug in de Champion’s Play-offs. Union en Club Brugge boekten...

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

Wat is er van Michel-Ange Balikwisha?

William Balikwisha debuteerde op zijn negentiende bij Standard. In september 2020 was het aan zijn...

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Staande ovatie voor Simon Mignolet

Nog één keer op Stayen in actie komen, die wens ging niet in vervulling voor...