Oplossing in de maak voor Wellenreuther?
Bij Anderlecht heeft Peter Verbeke nog veel werk. Hij moet proberen nog tal van overtollige spelers van de hand te doen. Timon Wellenreuther is er daar één van.
De Duitse doelman zat afgelopen weekend op de tribune bij Willem II en de kans bestaat dat hij gaat terugkeren naar de club waar Anderlecht hem transfervrij wist op te pikken. De doelman zou een terugkeer wel zien zitten en ook Willem II heeft er wel oren naar.
Wellenreuther kreeg vorig jaar zijn kans door de blessure van Hendrik Van Crombrugge, maar hij viel door de mand. In de play-offs verloor hij zijn plaats aan Bart Verbruggen, die wel goed presteerde. Na de komst van Colin Coosemans is Wellenreuther vierde doelman bij Anderlecht.