Oproep voor Clasico Standard-Anderlecht: “Wat er ook gebeurt”
Hoogspanning in Luik. Om 13u30 geven Standard en Anderlecht elkaar partij op Sclessin. De twee aartsrivalen presteren niet naar behoren. Olie op het vuur.
De fans van Anderlecht riepen de spelers op het matje na de flauwe prestatie tegen rode lantaarn Dender. Na Standard-AA Gent brachten enkele heethoofden vernielingen in de kleedkamer aan. Enkele honderden fans stonden voor het hoofdgebouw.
Na een reeks van incidenten mochten er geen uitfans binnen in het Lotto Park in Anderlecht of op Sclessin in Luik. Bij de vorige Anderlecht-Standard mochten er terug supporters van de Rouches binnen. Blijft het rustig in de eerste Standard-Anderlecht met een vol bezoekersvak?
De Fan Council van RSC Anderlecht roept in een statement de supporters op kalm te blijven. “Wat er ook gebeurt. Steun je ploeg met passie, maar altijd op een respectvolle en positieve manier. Elk incident kan zware gevolgen hebben tot en met een nieuw – mogelijk definitief – verbod op uitfans.”