Opstelling Antwerp – Union: debuut Deman

08-01-2025 19:46
-
Geschreven door Redactie
Opstelling Antwerp – Union: debuut Deman

Jonas De Roeck brengt zijn nieuwe linksachter Olivier Deman meteen aan de aftrap in de bekermatch tegen Union. De inzet is groot: een plaats in de halve finales van de Beker van België.

“Olivier Deman is meteen klaar om te spelen”, blikt zijn nieuwe trainer vooruit. “Hij mist misschien nog wat matchritme, maar is wel helemaal fit. Dit is alvast een goed moment om hem minuten te geven. Hij is ook slim genoeg om te weten hoe we spelen.”

Vorig jaar stonden beide teams in de finale in het Koning Boudewijnstadion. Union won de trofee dankzij een doelpunt van Koki Machida. “Antwerp is toch favoriet deze keer want het is de bekerploeg bij uitstek”, blikt Patrick Goots vooruit.

“We moeten klaar zijn voor Antwerp dat misschien revanchegevoelens heeft”, merkt Sebastien Pocognoli op. “We hebben alvast vertrouwen en zullen ze met onze eigen sterktes en kwaliteiten opvangen.”

De bal gaat om 20u45 aan het rollen. De winnaar mag in de halve finales in twee matchen de strijd aangaan met Beerschot of Anderlecht.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Fans Club Brugge steunen Nicky Hayen: “Niet onze Club”

Fans Club Brugge steunen Nicky Hayen: “Niet onze Club”

Tegen FC Barcelona ging er een ‘Nicky Hayen Bruges Army’ door het stadion. Een maand...

BEKIJK Club Brugge – Arsenal

BEKIJK Club Brugge – Arsenal

Ivan Leko begint aan zijn derde avontuur bij Club Brugge met een thuismatch tegen Arsenal....

Club Brugge speelt met vuur

Club Brugge speelt met vuur

Club Brugge nam afscheid van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla en Joel Ordonez. Nicky Hayen...

KAA Gent spuwt Club Brugge en Ivan Leko uit

KAA Gent spuwt Club Brugge en Ivan Leko uit

Ivan Leko kon niet bij Standard blijven, KAA Gent bood de Kroatische trainer een contract...