Oscar Garcia weldra terug in de Jupiler Pro League?
Oscar Garcia kende al een opvallend carrièreverloop als trainer. Hij was ook even aan de slag bij OH Leuven, maar kreeg het aan de stok met het bestuur. Hij werd ontslagen, maar de Spanjaard ziet zich op termijn terugkeren naar de Jupiler Pro League.
Garcia is terug een vrije trainer. Nadat hij OHL trainde, trok hij weer richting andere regionen. Hij was trainer van het Mexicaanse Chivas, maar na twaalf matchen was het einde verhaal. Hij zit sinds maart zonder club.
“Ik heb veel tijd met mijn familie kunnen spenderen, maar nu mag er een nieuw avontuur komen. Waarom niet in België? Ik heb genoten van mijn tijd daar. En als je kijkt wat er na mijn vertrek allemaal gebeurd is bij OH Leuven, dan kan je niet zeggen dat ik het slecht deed”, vertelde hij aan Sporza.