Overmars duwt enkele spelers naar de uitgang

Een nieuw contract voor Faris Haroun en Ritchie De Laet. Antwerp haalde er onder meer Vincent Janssen bij. Er zijn nog nieuwe gezichten op komst. In dat verhaal van komen en gaan van spelers duiken er ook overbodige pionnen op. Alexis De Sart en Dorian Dessoleil mogen niet mee op stage!
Voor Alexis De Sart betekent dat geen donderslag bij een heldere hemel. De 25-jarige middenvelder heeft een uitleenbeurt aan OHL achter de rug. De jongere broer van AA Gent-sterkhouder Julien De Sart kwam er weinig aan spelen toe.
Antwerp plukte Dorian Dessoleil vorige zomer bij Sporting Charleroi weg voor 2,5 miljoen euro. Dessoleil was geen eerste keuze en mag naar een andere club uitkijken. De 29-jarige centrale verdediger ligt nog twee seizoenen onder contract. Dat geldt ook voor Alexis De Sart.