Paintsil: “Ploeg staat achter van den Brom”
KRC Genk ging opnieuw onderuit tegen Club Brugge. Blauw-zwart won na strafschoppen. Joseph Paintsil begon diep in de spits. Een verrassende keuze van John van den Brom die goed uitpakte. De Ghanees maakte twee doelpunten.
Door de nieuwe nederlaag is de positie van John van den Brom nog altijd erg onzeker. Toch steunen de spelers hem nog. Dat zei Joseph Paintsil achteraf.
“De ploeg staat achter hem, dat hebben we vandaag bewezen. Natuurlijk voelen we ons slecht door deze nederlaag, het was dan ook stil in de kleedkamer. Maar we mogen niet bij de pakken blijven zitten, hoe zwaar deze klap ook is”, aldus Paintsil tegenover Het Nieuwsblad.
Zondag gaat KRC Genk op bezoek bij KV Mechelen. Volgt daar een nieuwe nederlaag, is het allicht over en uit voor John van den Brom.
LEES OOK: “KRC Genk als kleuters”