Philippe Clement over ontslag: “Toon geduld”
Rangers FC zette de samenwerking met Philippe Clement vroegtijdig stop. De voormalige trainer van Waasland-Beveren, Racing Genk, Club Brugge en AS Monaco wijst naar de clubleiding.
“Ik denk dat het altijd belangrijk is om geduld te hebben, maar ik denk dat het voor de supporters ook belangrijk is dat ze de manager steunen”, reageert Philippe Clement bij BBC Schotland.
“Ik geloof dat het de enige manier is om de kloof te dichten als er soms wat meer geduld is. Steun het team, de manager en het bestuur. Het is jammer dat het verhaal stopte, dat het bestuur niet het geduld had, of misschien te veel naar sommige fans luisterde.”
“Er is het afgelopen jaar, of de afgelopen jaren, veel veranderd bij de club. Het belangrijkste is dat de club stabiliteit heeft en goed kan samenwerken met de spelers, de staf en iedereen binnen de club, zodat er een consistent verhaal ontstaat. Ik denk dat dat het grote ding is dat de club al jaren mist”, stelt Clement vast.
Rangers FC heeft nog maar eens nieuwe eigenaars en weer een nieuwe coach. Zij hopen dat de mayonaise deze keer pakt en dat ze nog eens de titel kunnen winnen.