Pocognoli naar AS Monaco, Union wil De Mil

09-10-2025 10:47
-
Geschreven door MK
Pocognoli naar AS Monaco, Union wil De Mil

Sébastien Pocognoli is op weg naar AS Monaco. Landskampioen Union Saint-Gilloise denkt aan Rik De Mil (Sporting Charleroi) om hem op te volgen.

Woensdag pakte L’Equipe uit met het nieuws van Sébastien Pocognoli. Hij moet de opvolger worden van de Oostenrijker Adi Hütter bij AS Monaco. Na zeven speeldagen staat AS Monaco op een teleurstellende 5de plaats in de Ligue 1 met 13 punten. In de Champions League kregen de Monegasken een pandoering tegen Club Brugge (4-1). Op de tweede speeldag van de League Phase hield het een punt thuis tegen Manchester City (2-2).

Officieel is het ontslag van Hütter nog niet. Achter de schermen wordt er volop werk gemaakt van een opvolger. Dat wordt Sébastien Pocognoli. Hij staat sinds de zomer van 2024 aan het roer bij Union Saint-Gilloise. In zijn debuutseizoen loodste hij de Unionisten meteen naar de landstitel.

Volgens Het Nieuwsblad betalen de Monegasken een afkoopsom van één miljoen euro aan Union. De Unionisten mikken zelf op de komst van Rik De Mil (Sporting Charleroi) om Pocognoli op te volgen.

LEES OOK: Entourage Pocognoli sprak met AS Monaco

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

DOSSIER: Transfers wintermercato 2025/2026 België JPL

Op 8 september viel het doek over de zomermercato in de Jupiler Pro League 2025/2026....

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Grote vernieuwingsgolf bij Club Brugge na dit seizoen?

Sterk presteren in de Champions League, dat laat sporen na. Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi, Maxim...

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Bruno – Bolat – Muleka – Onuachu

Met de regelmaat van de klok trekken spelers die in de Belgische Pro League actief...

Kielse cultspits Shankland op weg naar Schotse titel

Kielse cultspits Shankland op weg naar Schotse titel

Beerschot betaalde in 2021 zo’n 1,2 miljoen euro voor Lawrence Shankland. Toch trok de Schotse...

Vrancken kijkt uit naar Union-STVV: “Ballen tonen”

Vrancken kijkt uit naar Union-STVV: “Ballen tonen”

Met 18 op 33 staat STVV op de vijfde plaats. Het team van Wouter Vrancken...