Preud’homme toch opvolger Tedesco?

09-12-2024 20:09
-
Geschreven door Redactie
Preud’homme toch opvolger Tedesco?

Domenico Tedesco ligt tot en met het WK 2026 onder contract. Het vertrouwen in de Duitse trainer zakte echter naar het dieptepunt. Tegenvallende resultaten, spelers die liever niet naar de Rode Duivels afzakten, noem maar op.

De KBVB zit met een belangrijke stoorzender: rode cijfers op financieel vlak. Een trainerswissel kost veel geld. Domenico Tedesco zou, afhankelijk van het tijdstip van een ontslag, van 1 tot 1,5 miljoen euro kunnen opstrijken. Tel daar nog een ontslagvergoeding voor vijf assistenten mee plus het salaris van een nieuwe bondscoach en medewerkers.

Michel Preud’homme is al een tijd uit beeld verdwenen. De voormalige trainer van onder meer Club Brugge en Standard gaf onlangs aan niet terug te keren langs de lijn. Volgens de RTBF zou de KBVB toch contact gezocht hebben.

Dat is geen toeval. De nieuwe Sports Director Vincent Mannaert werkte bij Club Brugge samen met Michel Preud’homme. Andere bronnen linken Mark van Bommel aan de Rode Duivels.

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

De laatste loodjes kunnen zwaar wegen. Op Transfer Deadline Day regende het nog in- en...

Wat is er van Brahimi, Lapoussin en Lamkel Zé?

Wat is er van Brahimi, Lapoussin en Lamkel Zé?

Kwaliteit is één, rendement is twee. In het seizoen 2024/2025 toonden Bilal Brahimi, Loïc Lapoussin...

Deze transfermarkten zijn nog open

Deze transfermarkten zijn nog open

De Transfer Deadline Day in België verliep hectisch: 530 transacties, 275 inkomend, 255 uitgaand. De...

Valse start voor Meijer en Verschaeren

Valse start voor Meijer en Verschaeren

De clubs stonden niet in de rij. Yari Verschaeren koos voor Sampdoria Genua. Niet in...

LIVE | Transfer Deadline Day in België

LIVE | Transfer Deadline Day in België

Transfer Deadline Day. Op donderdag 3 september klokslag 23u59 eindigde de zomermercato in de Jupiler...