Preud’homme trainer in Frankrijk?
Michel Preud’homme zwaaide in juni 2020 af als trainer van Standard Luik. Hij was de dagelijkse druk beu en werd sportief adviseur en vice-voorzitter bij de Rouches. Aan dat liedje kwam vorige zomer een einde. Hij zou nu op de verlanglijst van Girondins Bordeaux staan.
De 63-jarige Luikenaar woont deeltijds in Bordeaux met zijn Franse levensgezellin Marjorie Dourthe. Het gaat niet goed met Girondins Bordeaux. De ex-club van Marc Wilmots staat op de laatste plaats in de Ligue 1. Ze zijn na het ontslag van Vladimir Petkovic op zoek naar een nieuwe trainer.
Volgens het Franse medium MVS Foot zou Preud’homme bovenaan op de verlanglijst staan. Afwachten of hij de draad toch nog terug op wil pikken. In dat geval wordt hij de tweede Belgische trainer in de Ligue 1. Philippe Clement ruilde Club Brugge voor AS Monaco.