Primeur voor Julien Duranville bij Dortmund

22-05-2023 15:14
-
Geschreven door MK
Primeur voor Julien Duranville bij Dortmund

Julien Duranville ruilde RSC Anderlecht voor Borussia Dortmund. Afgelopen weekend zat hij voor het eerst op de bank bij zijn nieuwe club.

Veel voetbalplezier beleefde Julien Duranville nog niet in Duitsland. De 17-jarige flankaanvaller stond maanden aan de kant met een hamstringblessure.

Zondag zat hij voor het eerst in de selectie. Op bezoek bij FC Augsburg (0-3) bleef Duranville negentig minuten op de bank. Met nog een speeldag voor de boeg kan Dortmund volgende week de titel pakken. Bayern München verloor afgelopen weekend verrassend in eigen huis met 1-3 tegen RB Leipzig. Dortmund profiteerde optimaal en pakte de leiderspositie over.

LEES OOK: Antoine Colassin scoort twee keer tegen PSV (VIDEO)

Nieuwsbrief

Specials

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

DOSSIER: Transfers zomermercato 2026/2027 België JPL

Het seizoen 2025/2026 in de Jupiler Pro League loopt pas op 24 mei af. De...

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

KALENDER: Wie speelt tegen wie in Play-off 1?

Hoogspanning in de Champions’ Play-offs, beter gekend als Play-off 1. Pakt Club Brugge de titel...

Nieuw transferrecord voor Union

Nieuw transferrecord voor Union

Anan Khalaili heeft volgens enkele Italiaanse media een principeakkoord met Napoli op zak. Maar er...

Grote schoonmaak bij AA Gent?

Grote schoonmaak bij AA Gent?

KAA Gent staat weer voor een vernieuwingsoperatie. Een nieuwe spits. Een centrale verdediger. Meer creativiteit...

FOTO: Aankomst spelers STVV en Union

FOTO: Aankomst spelers STVV en Union

Twee uur voor de aftrap van STVV-Union, de spelers en stafleden stappen het stadion binnen....